بررسی ماشین بازی مایستو Ferrari؛ جذاب و سرگرم کننده

۳۰ خرداد ۱۴۰۱

یکی از محبوب‌ترین وسیله‌ها برای کودکان، اسباب‌بازی‌ها هستند که می‌توانند برای ساعت‌ها با آن‌ها مشغول شوند. ماشین‌های بازی جز اسباب‌بازی‌هایی محسوب می‌شوند که هم دختران و هم پسران به بازی کردن با آن‌ها علاقه دارند؛ همچنین ماشین‌های بازی علاوه بر مشغول شدن، به کودکان شما کمک می‌کنند تا فعالیت بیشتری هم داشته باشند. در این ویدیو قصد داریم ماشین بازی مایستو مدل Ferrari را باهم بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

یکی از اسباب‌بازی‌های جالب و سرگرم کننده مخصوصا برای پسر بچه‌ها، ماشین‌های بازی هستند که در شکل‌ها و مدل‌های مختلف موجود هستند. یک مورد جالب درباره‌ی ماشین بازی مایستو مدل Ferrari، این است که در ابتدا باید طبق نقشه‌ی ساختی که دارد، قطعات آن را به هم وصل کنید. بدنه‌ی قرمز رنگ این ماشین بازی از جنس فلز ساخته شده و بسیار تمیز، براق و باکیفیت است.

این ماشین در مجموعه ۳۴ تکه‌ی مختلف دارد که برای مونتاژ کامل آن، باید همه‌ی قطعات را طبق برگه‌ی راهنما یا نقشه‌ی ساخت به هم وصل کنید. جنس این قطعات از پلاستیک باکیفیت است و خوب و محکم به یکدیگر متصل می‌شوند. شرکت سازنده‌ی این ماشین، دو مدل رینگ براق و مات را برای این ماشین در جعبه‌ی آن قرار داده است که می‌توانید به دلخواه آن را انتخاب کنید و به چرخ‌های ماشین وصل کنید.

برای بررسی دقیق‌تر ماشین بازی مایستو مدل Ferrari شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه