پد آرایشی یا براش آرایشی؛ کدام یک برای کرم پودر زدن بهتر است؟

اگر در حوزه‌ی آرایش کردن تازه وارد باشید،‌ حتما یک بار برایتان سوال پیش آمده است که برای زدن کرم پودر باید از پد آرایشی استفاده کنید یا از براش. در این ویدیو قصد داریم در مورد این موضوع صحبت کنیم و این انتخاب را برای شما راحت‌تر کنیم؛ پس در ادامه همراه ما باشید.

مشاهده انواع پد و براش آرایشی در دیجی‌کالا

برای محو کردن و بِلِند کردن کرم پودر می‌توان از دست، پد یا براش آرایشی استفاده کرد، اما اینکه کدام انتخاب بهتری است سوال ماست. استفاده از انگشتان برای محو کردن کرم پودر باعث می‌شود بیشتر مواد روی صورتمان بماند، اما نتیجه‌ی خیلی خوب و تمیزی به شما نخواهد داد.

با کمک براش می‌توانیم کرم پودرهایی که روی نقاط مختلف صورت به شکل نقطه‌ای پخش کردیم را به صورت دورانی محو کنیم. برس‌ها باعث می‌شوند تا با تمرکز و دقت بیشتر کرم روی صورت محو شود، اما نه به طور ۱۰۰درصدی؛ زیرا بعد از این مرحله حتما به یک پد آرایشی نیاز دارید تا مرحله‌ی محو کردن را تکمیل کنید.

بنابراین نتیجه می‌گیریم پدهای آرایشی می‌توانند به تنهایی هم کرم پودر را به طور کامل و تمیز محو کنند؛ مخصوصا با نمناک کردن آن مواد آرایشی خیلی بهتر محو می‌شوند و روی صورت می‌نشینند.

برای مقایسه‌ی بهتر و دقیق‌تر پد و براش آرایشی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

روتین پوستی


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما