بررسی شلوار زنانه مدل مام استایل کتان؛ خُنک با رنگ‌بندی متنوع

شلوارهای مام استایل چند سالی است که در ترندهای سالانه جای خودش را باز کرده و هنوز طرفداران زیادی دارد. برای همین در این ویدئو ما به سراغ یک شلوار مام استایل روی سایت دیجی کالا رفتیم و ویژگی‌های آن را بررسی کردی.

شلوار زنانه مدل مام استایل کتان کد 03 رنگ نسکافه ای
شلوار زنانه مدل مام استایل کتان کد 01 رنگ مشکی
شلوار زنانه مدل مام استایل کتان کد 02 رنگ طوسی تیره
شلوار زنانه مدل مام استایل کتان کد 04 رنگ سفید

شلوارهای اسکینی امسال چندان ترند نیستند و به جای آن شلوارهای راسته و شلوارهای پارچه‌ای که از بالا گشاد هستند در مرکز توجه‌ها قرار دارند. محصولی هم که در این ویدئو معرفی می‌کنیم یکی از همین شلوارها است. شلوار مام استایل کتان که مناسب روزهای بهاری و تابستانی است. در بررسی این محصول همچنان که در ویدئو هم گفته می‌شود باید این تذکر را داد که تفاوت بین محصول واقعی و تصاویر آن زیاد است. برش‌های این کار چندان مناسب نبوده و دوخت‌ها هم اصلا خوب از کار در نیامده است.

برای آشنایی بیشتر با شلوار زنانه مدل مام استایل کتان و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما