بررسی کیف دستی زنانه منگو؛ شیک و کاربردی

۲۶ تیر ۱۴۰۱ | ۲۱:۰۰ ۲۶ تیر ۱۴۰۱

حتما برایتان شما پیش آمده است که برای نگهداری از وسایل مهم و ارزشمندتان، نیاز به یک کیف جداگانه داشته باشید. کیف‌های کلاچ در این مواقع به کمک شما خواهند آمد. این کیف‌ها نه تنها یک گزینه‌ی عالی برای نگهداری از اسناد و مدارک به شمار می‌روند، بلکه استفاده کردن از آن‌ها در استایل‌های رسمی، می‌تواند ظاهر جذاب‌تری برای شما ایجاد کند. در این ویدیو قصد داریم کیف کلاچ یا کیف دستی منگو را بررسی کنیم که بسیار شیک و کاربردی است.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

کیف‌های کلاچ، کیف‌های کوچک دستی هستند که اغلب برای مهمانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کیف‌ها بند و دسته ندارند؛ اما در برخی مدل‌ها ممکن است بند چرمی یا زنجیری داشته باشند. تخت و کم‌حجم بودن از معیارهای اصلی طراحی این مدل کیف‌هاست تا شما بتوانید به راحتی وسایل ضروری‌تان را با خود حمل کنید.

کیف‌های کلاچ از گذشته‌ی دور در دنیای مد و فشن بوده‌اند؛ اما امروزه تنوع بسیار زیادی پیدا کرده و در طرح‌‌ها، رنگ‌ها و جنس‌های مختلف تولید می‌شوند. کلمه‌ی کلاچ در زبان انگلیسی به معنای محکم گرفتن چیزی در دست است.

جنس کیف دستی منگو از پلی‌اورتان است و طراحی پوست‌ماری دارد. دوخت این کیف بسیار تمیز و بی‌نقص انجام شده و قسمت روی آن با کوک دوخته شده است. آستر داخلی آن نیز به رنگ مشکی است. سایز این کیف دستی معادل ۳۰*۱۷*۳ سانتی‌متر است.

یکی از نکات قابل توجه درباره‌ی کیف دستی منگو، Made In Green بودن آن است؛ این اصطلاح یعنی در همه‌ی مراحل از مواد اولیه تا فروش این کیف به تمامی حقوق کارگران توجه می‌شود و محافظ محیط‌زیست است.

برای بررسی کامل‌تر و دقیق‌تر کیف دستی منگو، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «کیف دستی منگو» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما