بررسی عینک آفتابی مانگو مدل m3518 c19؛ شیک و سبک

۳۱ فروردین ۱۴۰۲

با رسیدن فصل گرما و آفتابی‌تر شدن هوا، عینک‌های آفتابی به یکی از اکسسوری‌های کاربردی تبدیل می‌شوند. عینک‌های آفتابی نه‌تنها از چشم شما در مقابل آفتاب محافظت می‌کنند، بلکه به کامل‌تر و جذاب‌تر شدن استایل هم کمک می‌کنند. در این ویدیو قصد داریم عینک آفتابی مانگو مدل m3518 c19 را به شما معرفی کنیم این عینک برای اکثر فرم‌های صورت به خصوص صورت‌هایی با فرم قلبی و لوزی مناسب است. در ادامه با ما برای بررسی کامل‌تر همراه باشید.

عینک آفتابی مانگو مدل m3518 c19

جنس فریم این عینک از استات است که بسیار سبک بوده و روی چشم اصلا اذیت نمی‌کند. مدل فریم عینک هم مربعی شکل است. رنگ عدسی قهوه‌ای است و دسته‌ها و بدنه‌ی عینک هم بی‌رنگ هستند که در کنار هم ترکیب جذاب و جالبی را ایجاد می‌کنند.

عرض فریم ۱۴۴ میلی‌متر،‌ عرض عدسی ۵۱ و عرض پل ۱۷ میلی‌متر است. این مدل عینک‌ها تقریبا برای اکثر فرم‌های صورت مناسب‌اند،‌ به ویژه برای صورت‌های کشیده مثل قلبی و لوزی. همراه عینک یک کیف محافظ و دستمال تمیز کننده هم وجود دارد. مکانیزم بسته شدن کیف محافظ مگنتی است و به طور خودکار بسته می‌شود

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با عینک آفتابی مانگو مدل m3518 c19، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه