بررسی بردگیم مانیلا؛ تاجران دریا

«مانیلا» (Manila) یک بازی مدیریتی است که طی آن بازی‌کننده‌ها تلاش می‌کنند محموله‌های مختلفی را به شهر مانیلا برسانند. محموله‌های مختلفی در این میان وجود دارند که هر کدام، توسط یک اسکله‌چی مدیریت می‌شوند و او است که محل حرکت قایق‌ها و چگونگی پر شدن آن‌ها را مشخص می‌کند. هامون در بررسی این هفته‌ی بازی‌های تخته‌ای خود، تمام و کمال بازی مانیلا را نشان و توضیح می‌دهد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ابتدای بازی، نقش اسلکه‌چی با مزایده انتخاب می‌شود. اسکله‌چی نقش مهمی دارد و نه‌تنها او محموله‌ها و روند حرکت قایق‌ها را انتخاب می‌کند، بلکه اگر اجناس به مقصد برسند، او هم سهمی دریافت خواهد کرد. رسیدن به مقصد کار ساده‌ای نیست و در کنار پیچیدگی‌های مختلفی مثل استفاده از همکاران در طول راه، ممکن است به قایق‌ها حمله شود. با رسیدن هر محموله به شهر مانیلا، در هر دور ارزش آن‌ها بالا می‌رود. با رسیدن ارزش یک جنس به ۳۰ پزو، بازی تمام و انجام محاسبات آغاز می‌شود. بازی‌کننده‌ای که بیشترین ثروت را جمع کرده باشد، برنده‌ی بازی خواهد بود.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با برد گیم مانیلا حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما