بررسی نسخه‌ی فارسی بردگیم ردلندز؛ بومی‌سازی با کیفیت

بازی رومیزی «ردلندز» (Radlands) یکی از محبوب‌ترین بازی‌های چند سال اخیر است و تا به حال هم یکی دو بار آن را بررسی کرده‌ایم. هامون امروز نسخه‌ی بومی‌سازی شده‌ی این بازی که توسط شرکت «مانترا» در کشور عرضه شده است را بررسی می‌کند و از کیفیت ساخت آن می‌گوید.

بازی فکری مانترا مدل ردلندز RADLANDS

ردلندز یک بازی دونفره است که طی آن هر بازی‌کننده کنترل سه کمپ مختلف را به‌دست می‌گیرد و باید با استفاده از کارت‌های خود، کمپ حریف را فتح کند و آن‌ها را بگیرد. در هر نوبت بازی، بازی‌کننده‌ها باید کارت‌های جمع شده‌ی خود را بازی کنند و قابلیت‌های آن‌ها را در مبارزات و جمع‌آوری منابع در نظر بگیرند. نسخه‌ی فارسی‌سازی شده‌ی بازی هم با کیفیت بسیار خوبی تولید و عرضه شده است.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم ردلندز ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. taha

  چرا توضیح نداد که چه جوری بازی کنیم؟!!!

 2. فریبرز

  پلی مت بازی رو از کجا تهیه کردید؟
  توی bgg هست ولی پرینت جواب نیست چون مشخص نیست ابعاد کارت مانترا با نسخه ارجینال یکی هست یا ن از طرفی پلی مت پارچه ای خیلی جذابتره تا کاغذی
  لطفا بگید از کجا تهیه کردید

 3. رضا

  من جمع دو نفره ندارم برد گیم یک نفره ندارید

  1. فریبرز

   برادر این همه بازی solo خوب هست

   Calico
   Railroad Ink
   Welcome To…
   Bandida
   Wingspan
   On Tour
   Sunset Over Water
   و…

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما