بهترین تنظیمات دوربین برای فیلم‌برداری با کیفیت عالی

همه‌ می‌توانند با تنظیمات اتوماتیک دوربین، لقب فیلم‌بردار را با خود یدک بکشند. اما هنر واقعی این است که بتوانید با تنظیمات دستی دوربین مهارت خود در فیلم‌برداری را به رخ دیگران بکشید. ضمن این که در حالت تنظیمات دستی تسلط بسیار بیشتری نسبت به حالت اتوماتیک روی خروجی کارتان خواهید داشت.

هدف از این ویدیو، آشنایی شما با تنظیمات دستی دوربین و تکنیک‌هایی است که بتوانید در این حالت بهترین و باکیفیت‌ترین ویدیوها را تحویل بگیرید. تنظیمات دوربین شامل سرعت شاتر، دیافراگم و ایزو می‌شود که باید در موقعیت‌های نوری مختلف، مقادیر متفاوتی را برای هر کدام از آن‌ها در نظر بگیرید.

نکته‌ی بعدی که تأثیر بسیار زیادی در کیفیت خروجی‌ شما دارد، تعیین فریم ریت مناسب است. هر فریم شامل تعداد عکس‌هایی است که در یک ثانیه گرفته شده و پشت سر هم چیده شده‌اند تا تشکیل یک ویدیوی یک ثانیه‌ای را بدهند. هر چقدر تعداد این عکس‌ها در این بازه بیشتر باشند، فریم ریت شما هم بالاتر می‌رود و ویدیوی نرم‌تری را شاهد خواهید بود.

با آشنایی و تسلط کامل بر این مفاهیم، می‌توانید بهترین تنظیمات دستی را برای فیلم‌برداری در نظر بگیرید و کیفیت خروجی‌هایتان را به شدت ارتقاء دهید. در همین رابطه از شما دعوت می‌کنیم که تماشای ویدیوی ما را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. مهناز

    سلام. عالی بود. من دوربین ۷۷d کنون دارم ولی نمیتونم یه ویدئو خوب بگیرم. کیفیت نداره. شما میتونید کمکم کنید؟
    این ویدئو خودتون رو با چه دوربینی گرفتید؟ کاش من رو هم راهنمایی کنید

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما