بررسی میکروفن کندانسر Maono AU-903؛ مناسب برای پادکسترهای مبتدی

۳ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۷ ۳ اسفند ۱۴۰۰

اگر به تازگی تصمیم به ضبط پادکست گرفته‌اید، احتمالا یکی از بزرگترین چالش‌های شما بحث انتخاب میکروفن کندانسر با قیمت مناسب باشد. میکروفن کندانسر Maono AU-903 با قیمت ۲ میلیون تومانی و امکان ضبط صدای ۳۶۰ درجه ممکن است بتواند به یکی از گزینه‌های خرید شما تبدیل شود. در این ویدیو به جعبه‌گشایی و بررسی این محصول می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این میکروفون دو الگوی قطبی کاردیود و اومنی دایرکشنال دارد، به این معنا که هم صدا را از روبرو و هم از اطراف به طور ۳۶۰ درجه دریافت می‌کند و برای هر دو حالت امکان تنظیم Gain صدا هم برایتان فراهم شده. در حالت کاردیود، طبیعتا کیفیت صدای بهتری دریافت خواهید کرد.

اما با الگوی قطبی اومنی دایرکشنال، اندکی کیفیت صدایتان افت می‌کند که طبیعی به نظر می‌رسد. برای مانیتور کردن صدا هم جک ۳.۵ میلی‌متری روی بدنه‌ی میکروفون در نظر گرفته شده است. اگر چه میکروفون‌های بهتری از این محصول Maono در بازار وجود دارند، اما از نظر قیمتی کمتر رقیبی برای این محصول پیدا خواهید کرد.

میکروفن کندانسر Maono AU-903 در حال حاضر با قیمتی در حدود ۲ میلیون تومان از فروشگاه دیجی‌کالا قابل خریداری است. برای آشنایی هر چه بیشتر با این میکروفون، پی بردن به نقاط قوت و ضعف و ارزش خرید آن از شما دعوت می‌کنیم که به تماشای ویدیوی ما بنشینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar مونا

    من یک هفته است که از این میکروفون استفاده می کنم و تجربه واقعاً خوبی است

  2. Avatar M

    بررسی میکروفون خوبه