معرفی سه بردگیم اکشن؛ آندانتد، ریسک و اونجرز

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

بردگیم‌ها سبک و سیاق مختلفی دارند، در برخی منابع جمع می‌کنید و در برخی ساخت و ساز، اما شاید یکی از جذاب‌ترین سبک‌ها، بردگیم‌های استراتژی اکشن باشند. آرین امروز تصمیم گرفته است تا سه بردگیم با تم اکشن و مبارزات معرفی کند و این سه بردگیم «آندانتد»، «ریسک» و بازی کارتی اونجرز هستند.

بازی فکری میپل کینگ مدل اونجرز
بازی فکری مدل Risk
بازی فکری میپل کینگ مدل بی باکان نرماندی

بازی‌ها به این شکل انجام می‌شوند که همگی ساختاری اکشن دارند و در آن‌ها برای پیشرفت باید نیروهای خود را با جان نیروهای دیگر بازی‌کننده‌ها بیاندازید. بازی «آندانتد» تم جنگ جهانی دارد و در آن کارت‌های مختلفی بر اساس نیروهای جنگ جهانی دارید، بازی معروف «ریسک» بازی‌کننده‌ها را در کنترل سرزمین‌های مختلف قرار می‌دهد و آن‌ها با یکدیگر مبارزه می‌کنند و بازی اونجرز هم یک بازی کارتی است که در آن قهرمان‌های مارول را انتخاب می‌کنید که هر کدام قابلیت‌ها و مهارت‌های خود را دارند.

از شما دعوت می‌کنیم ویدیوی بالا را ببینید تا با بازی‌های آندانتد، ریسک و اونجرز به‌عنوان بازی‌های اکشن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه