بررسی بازی کارتی اونجرز؛ مبارزه‌ی ابرقهرمان‌ها

۱۱ خرداد ۱۴۰۱

آرین در بررسی برد گیم این هفته‌ی خود، سراغ یک بازی کارتی مارول رفته است. بازی Marvel Mayhem که در مملکت ما به اسم «بازی فکری اونجرز» یا چیزی بدتر از آن تولید و توزیع شده، یک بازی کارتی جذاب است. در این قسمت هم با آرین به بررسی این بازی خواهیم نشست.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی Marvel Mayhem قوانین و روند یادگیری بسیار ساده‌ای دارد؛ طوری که می‌توان بسیار سریع آن را آموخت و به بازی کردن مشغول شد. بازی‌کننده یک گروه کارت را انتخاب می‌کنند و به مبارزه با یکدیگر مشغول می‌شوند. هر کارت قدرت حمله‌ی خاص خود را دارد و بازی‌کننده‌ها با بازی کردن کارت‌های مختلف، خط سلامتی حریف خود را خالی می‌کنند تا آخرین نفر باقی مانده و پیروز بازی باشند.

پیشنهاد می‌کنیم تا در ادامه ویدیوی بررسی بازی کارتی Marvel Mayhem را ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar محمد معینی

    عالی

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه