بررسی دو کیف پول چرم مشهد و دیوید جونز؛ طراحی کلاسیک و جذاب

۲۲ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۰ ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

کیف پول‌ها همیشه جز اکسسوری‌های بسیار کاربردی هستند؛ مخصوصا اگر جز دسته افرادی هستید که درون کیفتان انواع و اقسام وسایل را جای می‌دهید، استفاده از یک کیف پول به شما کمک می‌کند تا نظم بیشتری به درون کیف‌تان بدهید و در صورت نیاز به راحتی به پول و کارت‌هایتان دسترسی داشته باشید. در این ویدیو دو کیف پول باکیفیت با طراحی کلاسیک و جذاب را انتخاب کردیم که احتمالا گزینه‌ی مناسبی برای شما خواهد بود. با ما همراه باشید تا کیف پول‌های چرم مشهد و دیوید جونز را باهم بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

دلیل اصلی تفاوت قیمتی در این دو کیف پول، به دلیل جنس و کیفیت چرمی است که برای ساخت این کیف پول به کار رفته است. چرم به کار رفته برای کیف پول دیوید جونز مصنوعی و چرم مصرف شده برای کیف پول چرم مشهد، طبیعی است. اگر از طرفداران محیط زیست هستید، مطمئنا چرم مصنوعی گزینه‌ی بهتری است؛ اما چرم طبیعی دوام و کیفیت خیلی بالاتری نسبت به چرم مصنوعی دارد.

کیف چرم مشهد از جنس چرم گاوی است. این کیف پول توسط یک دکمه باز و بسته می‌شود و قسمت‌های زیادی برای نگهداری از کارت دارد. محفظه‌ی اصلی این کیف بسیار بزرگ و جادار است و به راحتی می‌توان اسکناس را درون آن قرار داد. همچنین این کیف پول یک قسمت برای نگهداری از تلفن همراه هم درون خود دارد که می‌تواند بسیار کاربردی باشد. ابعاد این کیف ۱۶ در ۱۰ سانتی‌متر است و در رنگ‌های خاکستری، آبی، قرمز و سبز تولید شده که شما طبق سلیقه‌تان می‌توانید رنگ آن را انتخاب کنید.

دیوید جونز یک برند با اصالت استرالیایی است که در چین تولید می‌شود. کیف پول دیوید جونز ارتفاع بیشتری نسبت به کیف پول چرم مشهد دارد و سایز آن ۱۹ در ۱۰ سانتی‌متر است. این کیف توسط یک زیپ باز و بسته می‌شود و قسمت‌های زیادی برای نگهداری از کارت و حتی پول خرد دارد. این کیف در رنگ‌بندی‌های متنوعی تولید شده و شما با توجه به سبک استایل‌تان می‌توانید آن را انتخاب کنید.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر کیف پول‌های چرم مشهد و دیوید جونز، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما