معرفی بردگیم‌های ایرانی پسند (قسمت چهارم)؛ بازی‌های واژه محور

۳ آذر ۱۴۰۲

بعضی از بازی‌ها در همه‌ی جهان محبوبیت عظیمی دارند اما دسته‌ی دیگری از بازی‌ها وجود دارند که به دلایل مختلف برای بازیکنان یک منطقه‌ی جغرافیایی خاص جذابیت بیشتری دارند. بر اساس همین اصل، بازی‌ها یا ژانرهای خاصی وجود دارد که توانسته‌اند توجه بازیکنان ایرانی را بیشتر به خود جلب کنند. در این سری ویدئوها، آرین و هامون به سراغ اینگونه از بازی‌های می‌روند و به معرفی بهترین بازی‌های ایرانی پسند موجود در بازار می‌پردازند.

بازی فکری سی جی ای مدل Codenames نسخه فارسی
بازی فکری سی جی ای مدل Codenames Pictures
بازی فکری لغت نومچه مدل 2020

در چهارمین قسمت معرفی بردگیم‌های ایرانی پسند به سراغ بازی‌های کلمه‌ای یا واژه محور رفته‌ایم. سال‌های اخیر به ما ثابت کرده است که این‌گونه از بازی‌ها که بازی با کلمات را هدف اصلی طراحی خود گذاشته‌اند، چه به صورتی دیجیتالی و چه فیزیکی نزد بازیکنان ایرانی طرفداران زیادی دارد و می‌تواند افراد مختلف خانواده را دور هم جمع کند. در این قسمت‌ به چندتا از برجسته‌ترین بردگیم‌های واژه محور موجود در بازار ایران پرداخته شده است. بازی‌های مختلفی در این ویدئو معرفی شده اما تمرکز بر معرفی جدیدترین بردگیم رومیزی واژه محور گذاشته شده است که اتفاقاً یک بردگیم کاملاً ایرانی است و به واسطه‌ی بازی موبایلی آن محبوبیت‌ کم‌نظیری میان گیمرهای ایرانی دارد. درست حدس زده‌اید، منظورم بردگیم آمیرزا است.

بازی فکری ماوا تویز مدل رمزشکن
بازی فکری فندقچه مدل آمیرزا

برای جزئیات بیشتر از این بازی‌ها توصیه می‌کنیم که ویدئو بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه