بررسی پاوربانک ماکسیموم S63؛ از ارزان‌ترین پاوربانک‌های بازار

پاوربانک ماکسیموم S63 یکی از ارزان‌ترین پاوربانک‌های موجود در فروشگاه دیجی‌کالا است که با وجود کیفیت نه‌چندان خوب، می‌توانیم خرید آن را توصیه کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

پاوربانک ماکسیموم مدل S63 ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت

این پاوربانک اگرچه ویژگی خاصی ندارد، اما در عوض بسیار کوچک است. ظرفیت اسمی این پاوربانک حدود ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت است و ظرفیت واقعی آن به حدود ۳۵۰۰ میلی‌آمپر ساعت می‌رسد. این یعنی اگر باتری گوشی شما مثلا ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت ظرفیت دارد، پاوربانک ماکسیموم S63 می‌تواند حدود ۶۰ درصد از ظرفیت آن را شارژ کند.

در بدنه‌ی این پاوربانک با سه پورت روبرو هستیم. دو پورت USB-A برای خروجی گرفتن مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک پورت microUSB هم برای ورودی شارژ است. اگر فقط از یک پورت استفاده کنید، می‌توانید توان ۱۰ وات را از آن دریافت کنید و اگر همزمان دو پورت مورد استفاده قرار بگیرد، سرعت هر پورت به ۵ وات کاهش پیدا می‌کند. متاسفانه این پاوربانک با سرعت ۵ وات شارژ می‌شود که این یعنی برای شارژ کردن آن باید زمان زیادی منتظر بمانید. به طور مشخص برای شارژ کردن آن باید حدود ۴ ساعت منتظر بمانید.

بنابراین اگر با این ضعف‌ها مشکلی ندارید و می‌خواهید یک پاوربانک بسیار کوچک برای مواقع ضروری در اختیار داشته باشید، پاوربانک ماکسیموم S63 گزینه‌ی خوبی برای خرید است و احتمالا از خریدن آن پشیمان نخواهید شد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما