بررسی پاوربانک مگ‌سیف مک دودو MC_877؛ ایده‌آل برای سری آیفون ۱۲ و ۱۳

۵ مرداد ۱۴۰۱

برخی از پاوربانک‌ها صرفا با سیم شارژ موردنیاز را تامین می‌کنند ولی برخی دیگر می‌توانند به عنوان شارژر بی‌سیم هم انجام وظیفه کنند. پاوربانک مگ‌سیف مک دودو از جمله مدل‌هایی است که به صورت بی‌سیم هم می‌تواند شارژ را تامین کند. مهم‌ترین ویژگی این پاوربانک، بهره‌گیری آن از فناوری مگ‌سیف اپل است و در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برای این پاوربانک از پلاستیک باکیفیتی استفاده شده که وقتی آن را در دست می‌گیرید، حس خوبی به شما منتقل می‌کند. ضخامت این محصول فقط ۱۵.۵ میلی‌متر است و در نتیجه پاوربانک باریکی محسوب می‌شود. وزن آن هم حدود ۲۳۰ گرم است. در بخش جلویی یک دایره‌ی برجسته‌ی بزرگ دیده می‌شود که برای شارژ مغناطیسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین باید به وجود پورت USB-A و USB-C هم اشاره کنیم. در کنار این پورت‌ها، ۴ چراغ LED برای نشان دادن میزان شارژ تعبیه شده است.

مهم‌ترین ویژگی این پاوربانک، بهره‌گیری آن از تکنولوژی مگ‌سیف است. برای افرادی که با این فناوری آشنا نیستند باید بگوییم که اپل همراه با سری آیفون ۱۲، از این فناوری هم رونمایی کرد. به زبان ساده به لطف قرارگیری یک دایره‌ی مگنتی پشت این مدل‌ها، می‌توانید لوازم جانبی مختلفی را از این طریق به آیفون خود متصل کنید. این فناوری با قابلیت شارژ بی‌سیم ترکیب شده و در کل برای این کار با تجربه‌ی بهتر و جذاب‌تری روبرو می‌شوید.

در این زمینه هم شرکت‌های زیادی محصولات متنوع مبتنی بر مگ‌سیف را عرضه کرده‌اند و در زمینه‌ی پاوربانک‌ها، پاوربانک مگ‌سیف مک دودو یکی از گزینه‌های خوب محسوب می‌شود. این یعنی پاوربانک می‌تواند به طور مغناطیسی به پنل پشتی سری آیفون ۱۲ و ۱۳ متصل شود و به راحتی آن‌ها را شارژ کند. این پاوربانک ادعای ارائه‌ی سرعت ۱۵ وات را برای خروجی مگ‌سیف را مطرح کرده ولی به نظر می‌رسد مانند بیشتر پاوربانک‌های این‌چنینی، آیفون را با سرعتی در حدود ۷.۵ وات شارژ می‌کند.

البته پورت USB-C این پاوربانک می‌تواند خروجی ۲۰ وات را برای شارژ گوشی به ارمغان بیاورد. پورت USB-A هم خروجی ۲۲.۵ وات را ارائه می‌دهد. ظرفیت این پاوربانک ۱۰ هزار میلی‌آمپر ساعت است که البته این ظرفیت اسمی محسوب می‌شود و ظرفیت واقعی آن به ۵۸۰۰ میلی‌آمپر ساعت می‌رسد. باید یادآوری کنیم که این موضوع کاملا طبیعی است و از این نظر ضعفی ندارد.

در نهایت برای جمع‌بندی باید بگوییم که این پاوربانک برای سری آیفون ۱۲ و ۱۳ محصول بسیار خوبی به حساب می‌آید. البته از این پاوربانک می‌توانید به‌عنوان شارژر بی‌سیم معمولی برای دیگر گوشی‌ها هم بهره ببرید. در ضمن نباید طراحی متفاوت این پاوربانک نسبت به دیگر مدل‌های مگ‌سیف را از قلم بیندازیم. برخی کاربران می‌گویند که این پاوربانک حین شارژ کردن بسیار داغ می‌شود اما طبق بررسی‌های صورت گرفته، این ادعا صحت ندارد و داغ کردن خود گوشی هم با توجه به بهره‌گیری از فناوری بی‌سیم کاملا طبیعی است.

در حال حاضر برای خرید این پاوربانک می‌توانید از بین دو مدل ۱۰ و ۲۰ هزار میلی‌آمپر ساعتی دست به انتخاب بزنید که به ترتیب با قیمتی در حدود ۱ میلیون تومان و ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در فروشگاه دیجی‌کالا در معرض فروش قرار گرفته‌اند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه