بررسی صندلی گیمینگ میشن CHR22؛ گران‌قیمت ولی فوق‌العاده

۲۰ تیر ۱۴۰۲

اگر گیمر هستید یا در روز باید چندین ساعت پشت سیستم باشید، پس باید به سلامتی خود توجه زیادی نشان دهید. صندلی‌های معمولی چندان مناسب استفاده طولانی‌مدت از کامپیوتر نیستند و در نهایت دردهای زیادی را برای شما ایجاد می‌کنند. اما صندلی‌های گیمینگ، احساس خستگی را کاهش می‌دهند تا بدون بروز مشکل بتوانید ساعات زیادی پشت سیستم قرار بگیرید. در این ویدیو صندلی گیمینگ میشن CHR22 را بررسی می‌کنیم و نقاط ضعف و قوت آن را مطرح می‌کنیم تا ببینیم آیا ارزش خرید دارد یا نه.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در همان نگاه اول، طراحی جذاب این صندلی توجه را جلب می‌کند و با توجه به پوشش استفاده شده، در استفاده طولانی مدت بدن شما عرق نمی‌کند و در این زمینه با مشکلی روبرو نمی‌شوید. این صندلی مانند دیگر صندلی‌های گیمینگ دارای دو بالشتک است که برای گودی کمر و گردن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خوشبختانه دسته‌ها از قابلیت تنظیم ارتفاع بهره می‌برند و متناسب با قد خود می‌توانید آن را تنظیم کنید. همچنین نباید امکان چرخیدن دسته‌های صندلی در سه حالت مختلف را از قلم بیندازیم. صندلی گیمینگ میشن CHR22 دارای دو اهرم است. یکی از این اهرم‌ها برای تنظیم ارتفاع صندلی است و حداقل ارتفاع به ۱۲۵ سانتی‌متر می‌رسد و حداکثر ارتفاع آن ۱۳۵ سانتی‌متر است. یک اهرم دیگر هم برای چرخش ۱۷۰ درجه‌ای پشتی صندلی قرار دارد و بعد از بیرون آوردن استراحتگاه پا، می‌توانید به راحتی روی صندلی بخوابید.

در بخش پایینی صندلی شاهد ۵ پایه هستیم و چرخ‌ها از نوع پلاستیک ژله‌ای هستند و به همین خاطر مثلا روی سرامیک صدای زیادی را ایجاد نمی‌کنند. وزن صندلی ۲۰ کیلوگرم است و تا نهایت وزن ۱۰۰ کیلوگرم را می‌تواند تحمل کند. کیفیت دوخت این صندلی از همه نظر عالی است و هیچ بیرون‌زدگی و دوخت بدی را مشاهده نمی‌کنید. در حال حاضر صندلی گیمینگ میشن CHR22 با قیمت حدود ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در فروشگاه دیجی‌کالا به فروش می‌رسد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه