بررسی بادی اسپلش مردانه شون مدل My Boss؛ رایحه‌ای خنک با ماندگاری قابل قبول

استفاده از بادی اسپلش‌ها در تابستان و روزهای گرم سال بیشتر می‌شود. به دلیل گرمی هوا و تعرق زیاد خیلی‌ها به دنبال استفاده از این محصولات هستند تا بوی خوشایندی بدهند. ما در این ویدئو به سراغ یک بادی اسپلش از برندی ایرانی و شناخته شده رفتیم.

بادی اسپلش مردانه شون مدل My Boss حجم 220 میلی لیتر

بادی اسپلش My Boss از برند شناخته شده‌ی شون با حجم ۲۲۰ میلی‌لیتر اینجا است تا جزئیاتش را بررسی کنیم. این بادی اسپلش تم خنکی دارد و شاید همین خنکی باعث شود که شما در هر بار استفاده دفعات بیشتر آن را اسپری کنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. اگرچه شاید ماندگاری بالایی نداشته باشد اما عطر و بوی دلپذیری دارد و همین مسئله آن را به محصولی پرفروش در بازار تبدیل کرده است.

برای آشنایی بیشتر با بادی اسپلش مردانه شون مدل My Boss و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما