بررسی ادو تویلت مردانه مارکونی مدل Paris؛ اقتصادی با رایحه‌ی به‌لیمو

۱۲ آذر ۱۴۰۲

همه‌ی افرادی که به عطرها و ادکلن‌ها علاقه‌مند هستند دوست دارند تا کلکسیونی از عطرهای مختلف با بوهای متفاوت را گردآوری کنند. بسیاری از علاقه‌مندان به عطر تا جایی که توان اقتصادی‌شان اجازه می‌دهد این کار را هم انجام می‌دهند. برای این کار علاوه بر علاقه و توان اقتصادی باید اطلاعات خوبی هم از عطرها داشته باشید. ما در این ویدئو از سری ویدئوهای تلنت یکی از عطرهای محبوب و پرفروش بازار را بررسی کردیم.

با بررسی ادو تویلت مردانه مارکونی مدل Paris با ما همراه باشید.

ادو تویلت مردانه مارکونی مدل Paris حجم 90 میلی لیتر

ادو تویلت مردانه مارکونی مدل Paris یک عطر فرانسوی از برندی شناخته شده و محبوب در بازار است. حجم این عطر ۹۰ میلی‌لیتر است و قیمتی مناسب با توجه به حجم و کیفیتش دارد. رایحه‌ی این عطر آمیخته به بوی بهِ شاهپسند است و در دسته‌ی عطرهای خنک و شیرین دسته‌بندی می‌شود.  ادو تویلت مردانه مارکونی مدل Paris با گروه بویایی چوبی معطر رایحه‌ای از برگاموت، لیچی و لوتوس را به برجای می‌گذارد و با گذشت زمان رایحه‌ی میانی آن به پرتقال، نت‌های دریایی و هل تغییر پیدا می‌کند.

برای بررسی ادو تویلت مردانه مارکونی مدل Paris و آشنایی بیشتر با ویژگی‌های آن‌‌، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه