بررسی دو مدل هودی مردانه ایزی دو؛ اورسایز با طراحی کلاسیک و استاندارد

۱۹ آذر ۱۴۰۲

پاسخ به این سوال که چرا هودی‌ها تا این حد محبوب هستند در عین سادگی پیچیده است. درست مثل طراحی این نوع لباس‌ها که هم سادگی جالبی دارند و هم زیبایی پیچیده‌ای را ایجاد می‌کنند. پاییز و زمستان که از راه می‌رسد علاقه‌مندان این لباس‌ها خوشحالند که می‌توانند هم هودی‌های تازه‌ای بخرند و هم سراغ هودی‌های قدیمی کمدها بروند. اگر از علاقه‌مندان هودی هستید این ویدئو را تا پایان ببینید. ما در این ویدئو از سری ویدئوهای تلنت دو مدل هودی مردانه را بررسی کردیم.

هودی مردانه ایزی دو مدل 2181307003366
هودی مردانه ایزی دو مدل 2181306004966

یکبار دیگر در ویدئوهای تلنت سراغ محصولاتی از برند ایزی دو رفتیم. ویژگی مهم محصولات برند ایزی دو استفاده از پنبه در تولید آن‌ها است. این دو هودی مردانه هم ۱۰۰ درصد پنبه‌ای هستند و علاوه بر آن طراحی استاندارد و کلاسیک هودی‌ها را دارند. یعنی هر دو کلاهی در پشت دارند و یک جیب یکپارچه هم در جلوی هودی طراحی و دوخته شده. رنگ‌بندی این محصول تنوع بالایی دارد و دوخت آن هم زیبا و تمیز از کار در آمده. اورسایز هستند و اگر به دنبال لباسی فیت می‌گردید در انتخاب سایز این هودی‌ها باید دقت کنید.

برای بررسی هودی مردانه ایزی دو مدل ۲۱۸۱۳۰۷۰۰۳۳۶۶ و هودی مردانه ایزی دو مدل ۲۱۸۱۳۰۶۰۰۴۹۶۶ و آشنایی بیشتر با ویژگی‌های آن‌‌‌ها، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه