بررسی ست کراوات و دستمال جیب مردانه نسن؛ اقتصادی و شیک

۷ اسفند ۱۴۰۲

یک کراوات مشکی و یک دستمال جیب ست با کراوات از آن اکسسوری‌هایی است که باید در کمد لباس همه‌ی آقایان قرار داشته باشد. اگر این موضوع را قبول ندارید بررسی ست کراوات و دستمال جیب مردانه نسن را ببینید تا باور کنید جای آن‌ها در کمد لباستان خالی است.

ست کراوات و دستمال جیب مردانه نسن مدل A63

جنس این محصول از پارچه‌ی میکروفایبر است، پهنای ۷ سانتیمتر و طول ۱۵۰ سانتیمتر دارد. کیفیت تولید آن خوب است و می‌توانید آن را با اغلب کت و شلوارهایتان ست کنید. قیمت و کیفیت این محصول آن را در دسته اکسسوری‌های اقتصادی و با کیفیت مردانه قرار داده است. برای آشنایی بیشتر با این محصول و مشاهده‌ی ظاهر کار روی لباس پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بررسی ست کراوات و دستمال جیب مردانه نسن را ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه