بررسی جلیقه مردانه مدل پافر کد A D 3 رنگ سرمه ای؛ زیپ‌های ضد آب و جیب شب‌نما

۱۰ آذر ۱۴۰۲

اگر به دنبال خرید لباس‌های پاییزه و زمستانه متفاوتی هستید می‌توانید سری هم به پافرهای مردانه بزنید. لباس‌های گرمی که هم استایل خوب و متفاوتی به شما می‌دهند و هم اجازه می‌دهند زیر آن‌ها لباس‌های دیگری بپوشید و در مجموع علاوه محافظت از شما در برابر سرما این فرصت را فراهم می‌کنند که تیپ‌های مختلفی را ست کنید. در این ویدئو از سری ویدئوهای تلنت یکی از پافرهای مردانه را بررسی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

جلیقه مردانه مدل  پافر کد A-D-3  رنگ سرمه ای

جلیقه مردانه مدل پافر کد A D 3 یک پافر با جنس پلی استر است که می‌تواند خیال شما را از جهت بارش باران حفظ کند. این پافر کلاه‌دار است که البته می‌توانید کلاه آن را جدا کنید و در مواقعی که لازم است نصب کنید. زیپ‌های این پافر ضد آب و به صورت شب‌نما طراحی شده‌اند. این لباس از سایز X موجود است اما اگر قصد دارید به فراخور دمای هوا در روزهای سرد سال زیر آن چیزی بپوشید بهتر است یک سایز بزرگتر از خودتان انتخاب کنید. در مجموع ترکیب مناسبی از کیفیت و قیمت را می‌توانید با این محصول تجربه کنید.

برای بررسی جلیقه مردانه مدل پافر کد A D 3 رنگ سرمه ای و آشنایی بیشتر با ویژگی‌های آن‌‌، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه