بررسی تی شرت ورزشی مردانه کد ۳rd 2024؛ کیت باشگاه آژاکس با طراحی چشم‌نواز

تی‌شرت‌های با تم ورزشی از جمله‌ی محبوب‌ترین تی‌شرت‌های خنک و تابستانی به حساب می‌آیند. به ویژه تی‌شرت‌هایی که روی آن تمی از یک باشگاه ورزشی درج شده باشد. گاهی طراحی این تی‌شرت‌ها چنان جذاب است که حتی نیازی نیست طرفدار آن تیم یا باشگاه باشید. ما در این ویدئو به سراغ محلولی با طراحی باشگاه آژاکس هلند رفتیم.

تی شرت ورزشی مردانه کد 3rd 2024

حتی اگر طرفدار آٓژاکس هم نباشید با دیدن این کیت باشگاهی ممکن است به خریدش ترغیب شوید. از نظر جنس پارچه، مثل اغلب لباس‌های ورزشی این کیت هم با پارچه‌ای از جنس فیلامنت دوخته شده است. لوگوی آژاکس و همچنین لوگوی آدیداس روی پارچه به صورت گلدوزی شده و برجسته قرار گرفته و آرم اسپانسر هم به صورت چاپی روی تی‌شرت درج شده است. روی سرشانه‌های این لباس به سیاق همه‌ی لباس‌های آدیداس سه خط معروف سفید دیده می‌شود و پشت آن هم هیچ خبری از درج نام یا شمار بازیکنی نیست.

برای آشنایی بیشتر با تی شرت ورزشی مردانه کد ۳rd 2024 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما