بررسی بادی اسپلش مردانه وودلایک مدل Allour؛ با رایحه‌ی خنک و اقیانوسی

اگرچه داشتن بو و رایحه‌ای خوش در همه‌ی طول سال مهم است اما این مهم در تابستان و روزهای پر از گرما و عرق اهمیت دو چندانی پیدا می‌کند. ما در این ویدئو برای کسانی که به این موضوع حساس و در جست‌وجوی رایحه‌ای خوش هستند یکی از بادی‌اسپلش‌های موجود روی دیجی کالا را بررسی کردیم.

بادی اسپلش مردانه وودلایک مدل Allour حجم 250 میلی لیتر

اگر ورزشکار هستید یا دنبال رایحه‌ی خنک، دریایی و پرانرژی می‌گردید بادی اسپلش مردانه وودلایک مدل Allour با حجم ۲۵۰ میلی‌لیتر مناسب شما است. رایحه‌ی این بادی اسپلش یک رایحه‌ی اسپورت و اقیانوسی است و در روزهای گرم سال می‌تواند حسی از خنکی را به شما هدیه دهد. نکته‌ی جالب در استفاده از این بادی‌اسپلش احساس مرحله به مرحله‌ای است که به شما می‌دهد. با اسپری آن در گام نخست بویی از پرتقال خونی، پرتقال و آب دریا را استشمام می‌کنید. بعد از گذشت اندک زمانی می‌توانید روایحی از فلفل و سدر را از این بادی‌اسپلش دریافت کنید و در نهایت هم نت‌هایی از وانیل، دانه‌ی تونکا و عنبر را می‌توانید در این بادی‌اسپلش دریافت کنید.

برای آشنایی بیشتر با بادی اسپلش مردانه وودلایک مدل Allour و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما