بررسی ساعت مچی عقربه‌ای مردانه اسکمی؛ طراحی محبوب با کیفیت مناسب

در این ویدئو محصولی را بررسی می‌کنیم که برای آن‌هایی که به ساعت‌های بزرگ با جزئیات زیاد علاقه دارند مناسب است. با بررسی ساعت مچی عقربه‌ای مردانه اسکمی مدل ۲۰۳۱ SI با ما همراه باشید.

ساعت مچی عقربه‌ای مردانه اسکمی مدل 2031 SI

محصولی که در این ویدئو بررسی می‌کنیم برای علاقه‌مندان به ساعت‌های ظریف مناسب نیست. چون ساعت مچی عقربه‌ای مردانه اسکمی مدل ۲۰۳۱ SI سایز بزرگی دارد و از طراحی معروف جی‌شاک الهام گرفته است. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به ساعت‌هایی نظیر جی‌شاک هستید می‌توانید این محصول اسکمی را هم در نظر داشته باشید. ابعاد بدنه‌ی این محصول ۵۲ میلی‌متر است و ضخامت آن هم ۱۷ میلی‌متر در نظر گرفته شده است. چهار دکمه در دو طرف این ساعت طراحی شده که از آن می‌توانید برای تغییر مود و روشن کردن بک‌لایت‌ها استفاده کرد. علاوه بر این‌ها یک اهرم نسبتا بزرگ برای تنظیم عقربه‌ها هم وجود دارد. این ساعت تا ۵ اتمسفر ضدآب است که چیزی معادل سالم ماندن آن زیر باران را تضمین می‌کند. بندهای این ساعت هم ساده نیست و کیفیت قابل قبولی دارد.

برای آشنایی بیشتر با ساعت مچی عقربه‌ای مردانه اسکمی مدل ۲۰۳۱ SI و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما