بررسی کتری برقی شیائومی؛ طراحی مینیمال و حرفه‌ای

شیائومی جز برندهایی است که دیگر نیازی به تعریف ندارد و اکنون علاوه بر تولید لوازم الکترونیکی هوشمند، لوازم خانگی مثل کتری، جارو برقی و… هم تولید می‌کند که همگی کیفیت ساخت خوبی دارند و بسیار کارآمد و حرفه‌ای هستند. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم کتری برقی شیائومی مدل Mi electric kettle 2 را معرفی و ویژگی‌های آن را با شما بررسی کنیم.

کتری برقی شیائومی مدل  Mi electric kettle 2

این کتری برقی شیائومی با ظاهر مینیمال و نشانگر دمای آبی که روی بدنه‌ی خود دارد، می‌تواند به راحتی توجه شما را به خود جلب کند. وجود نشانگر دمای آب باعث می‌شود که همیشه از دمای آب داخل کتری آگاه باشید و طبق آن نوشیدنی خود را آماده کنید یا اگر نیاز است آب را دوباره به نقطه‌ی جوش برسانید. داخل کتری شیائومی آب خیلی سریع و زیر ۵ دقیقه به جوش می‌آید. به کمک دکمه‌ی لمسی که در سمت چپ کتری قرار دارد می‌توانید دمای آب را در ۴ حالت تنظیم کنید. گرم نگه‌دار کتری تا ۱۲ ساعت فعال می‌ماند و این ویژگی برای افرادی که صبح‌ها عجله دارند بسیار عالی است.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با کتری برقی شیائومی مدل Mi electric kettle 2، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما