بررسی پاوربانک شیائومی PB1022ZM؛ جمع‌و‌جور و پرطرفدار

۶ اسفند ۱۴۰۲

پاوربانک شیائومی PB1022ZM یکی از جمع‌و‌جورترین پاوربانک‌های بازار با ظرفیت ۱۰ هزار میلی‌آمپر ساعت محسوب می‌شود. در این ویدیو به بررسی این محصول می‌پردازیم.

 پاوربانک شیائومی مدل Mi Power Bank 3 Ultra ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت
پاوربانک شیائومی PB1022ZM ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

در بدنه‌ی پاوربانک با ۴ پورت روبرو هستیم که دو تا از آن‌ها USB-A هستند و هرکدام می‌توانند نهایت توان ۲۲.۵ وات را در اختیار شما قرار دهند. پورت microUSB نهایت توان ۱۸ وات را راهی گجت شما می‌کند و با استفاده از پورت USB-C با سرعت ۲۲.۵ وات روبرو می‌شوید که با همین سرعت پاوربانک را شارژ می‌کند.

اگر به طور همزمان از پورت‌ها استفاده کنید، مجموع توانی که به شما می‌دهند ۱۵ وات است. قبل از خرید توجه داشته باشید که پاوربانک شیائومی PB1022ZM با آیفون سازگار نیست و بر اساس تست‌های انجام شده، حدود ۶-۷ وات بیشتر راهی آیفون نمی‌کند. در ضمن باید بگوییم که نسخه فیک این پاوربانک در بازار زیاد است و بعد از خرید باید کد این محصول را در سایت شیائومی چک کنید تا از اصل بودن آن مطمئن شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه