بررسی ساعت هوشمند میبرو A2؛ تازه‌نفس و کاربردی

ساعت هوشمند میبرو A2 یکی از ساعت‌های جدید برند میبرو است و به همین خاطر کاربران زیادی هنوز با آن آشنایی ندارند. در این ویدیو به طور مختصر و مفید به قابلیت‌های این ساعت می‌پردازیم.

ساعت هوشمند میبرو مدل A2 XPAW015

اگر دنبال یک ساعت هوشمند ارزان و جدید هستید، ساعت هوشمند میبرو A2 می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. این ساعت ضدآب است و تا عمق ۲۰ متری می‌تواند در برابر نفوذ آب مقاومت کند. اگر پشتیبانی از نوتیفیکیشن‌های فارسی برای شما اهمیت زیادی دارد، باید بگوییم که ساعت هوشمند میبرو A2 خوشبختانه از این قابلیت پشتیبانی می‌کند.

در مورد دقت سنسورها باید بگوییم که در این محدوده‌ی قیمتی قرار نیست سنسورهای خیلی دقیقی دریافت کنید اما در کل عملکرد خوبی ارائه می‌دهند. برای ورزشکاران هم باید بگوییم که این ساعت از ۷۰ حالت ورزشی پشتیبانی می‌کند و بنابراین لازم نیست نگران این موضوع باشید. در مورد پنل استفاده شده، مشخص نیست با پنل AMOLED، TFT یا IPS روبرو هستیم؛ اما در کل کیفیت خیلی خوبی دارد، از قابلیت نمایشگر همیشه روشن پشتیبانی می‌کند و در ضمن رفرش‌ریت آن ۶۰ هرتز است.

باتری استفاده شده در آن، در صورت معمولی بودن استفاده، حدود ۴ روز دوام می‌آورد و برای استفاده‌های سبک، دوام آن به ۱۰ روز می‌رسد. در نهایت باید بگوییم که اگر نگران بند سیلیکونی هستید، باید بگوییم که در کنار این بند، یک بند اضافه هم در اختیار شما قرار می‌گیرد. بنابراین در کل خرید ساعت هوشمند میبرو A2 را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما