بررسی ساعت هوشمند میبرو Watch Lite2؛ خوش‌قیمت و فراتر از انتظار

ساعت هوشمند میبرو Watch Lite2 در این محدوده‌ی قیمتی، بدون شک اگر بهترین انتخاب‌ نباشد، یکی از بهترین انتخاب‌ها محسوب می‌شود. در این ویدیو با بررسی این ساعت به این سوال پاسخ می‌دهیم که چرا این ساعت ارزش خرید بالایی دارد.

ساعت هوشمند میبرو مدل Watch Lite2 به همراه بند

ساعت هوشمند میبرو Watch Lite2 از طراحی جذابی بهره می‌برد و بدنه‌ی آن کیفیت بالایی دارد. در بدنه شاهد قرارگیری دو دکمه هستیم که دکمه‌ی بالایی قابلیت چرخیدن دارد و برای اسکرول کردن می‌توانید از آن بهره ببرید. همراه با ساعت دو بند در اختیار شما قرار می‌گیرد. البته به نظر می‌رسد بند چرمی عمر طولانی نخواهد داشت و بند سیلیکونی هم تا حد زیادی گرد‌و‌غبار را جذب می‌کند. اما با توجه به بهره‌گیری از بند استاندارد ۲۲ میلی‌متری، به راحتی می‌توانید آن را تعویض کنید.

نمایشگر استفاده شده از نظر نمایش رنگ و تراکم پیکسلی، حرف زیادی برای گفتن دارد. اطراف نمایشگر خوشبختانه خبری از حاشیه‌های ضخیمی نیست. از نظر پشتیبانی از ورزش‌های مختلف، محدودیت خاصی ندارد و در ضمن باید به بهره‌گیری از اسپیکر و میکروفون هم اشاره کنیم. این یعنی حتی می‌توانید از طریق اسپیکر ساعت، آهنگ پخش کنید که البته به دلیل ضعیف بودن اسپیکر، انجام این کار را توصیه نمی‌کنیم.

اگر تمام قابلیت‌های ساعت را فعال نگه دارید، بعد از هر روز استفاده حدود ۱۵ درصد از شارژ باتری مصرف می‌شود. از نظر عملکردی، در این محدوده‌ی قیمتی ساعت هوشمند میبرو Watch Lite2 عملکرد بسیار روانی ارائه می‌کند. بنابراین می‌توانید خیلی سریع بین منوهای مختلف جابجا شوید و در کل در این زمینه، نمی‌توانیم ایراد خاصی از آن بگیریم.

از نظر نمایش نوتیفیکیشن‌های فارسی هم هیچ مشکلی ندارد و به بهترین شکل این کار را انجام می‌دهد. بنابراین اگر در این محدوده‌ی قیمتی دنبال خرید یک ساعت هوشمند مناسب هستید، بدون شک خرید ساعت هوشمند میبرو Watch Lite2 را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما