مقایسه‌ی میبرو Watch X1 با هایلو RT LS05S و هایلو Solar

۲۹ آذر ۱۴۰۱

برای خرید ساعت هوشمند ارزان‌قیمت گزینه‌های زیادی در دسترس شما قرار دارد و در این ویدیو قصد داریم سه ساعت میبرو Watch X1، هایلو RT LS05S و هایلو Solar را با هم مقایسه کنیم که هر سه در بازار ایران با قیمت مناسبی به فروش می‌رسند و بسیار پرطرفدار هستند.

ساعت هوشمند میبرو مدل Mibro Watch X1
ساعت هوشمند هایلو مدل Solar
ساعت هوشمند هایلو مدل RT LS05S

معمولا ساعت‌های هوشمند ارزان‌قیمت از نظر دقت سنسور حرف زیادی برای گفتن ندارند و نباید روی دقت بالای سنسورهای آن‌ها حساب باز کنید. این سه گوشی هم از این قاعده مستثنا نیستند و بهتر است چندان به اعداد ارائه شده از طرف سنسورهای موجود در این ساعت‌ها اطمینان نکنید.

این سه ساعت از نمایشگر دایره‌ای شکل بهره می‌برند و اگرچه طراحی یک موضوع سلیقه‌ای است، ولی از بین این سه مورد، به نظر ما هایلو RT LS05S از طراحی جذاب‌تری بهره می‌برد. در رتبه‌های بعدی هم به ترتیب میبرو Watch X1 و هایلو Solar قرار می‌گیرند.

در این میان باید به پشتیبانی از زبان فارسی هم اشاره کنیم که برای بسیاری از کاربران، ویژگی بسیار مهمی محسوب می‌شود. در بین این سه ساعت، هایلو Solar از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کند و قبل از خرید باید به این موضوع توجه کنید.

در نهایت برای جمع‌بندی باید بگوییم که میبرو Watch X1 ارزش خرید بیشتری نسبت به دو رقیب خود دارد. این ساعت از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند، طراحی جذابی دارد و مجهز به نمایشگر AMOLED است.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه