بررسی بازی تخته‌ای میکرو ماکرو شهر جنایت؛ کارآگاه شهر

بررسی بازی‌های سبک جنایی با آرین ادامه دارند و او در ویدیوی این هفته‌ی خود، سراغ بازی «میکرو ماکرو شهر جنایت» (Micro Macro Crime City) رفته است. ساختار این بازی بی‌شباهت به بازی‌های سبک «اشیای مخفی» نیست؛ بازی‌هایی که باید در آن به دنبال آیتم‌های مشخصی بگردید. بازی‌کننده‌ها در میکرو ماکرو شهر جنایت هم نقشه‌ای بزرگی مقابل خود می‌بینند و در آن به دنبال آنچه خواسته شده است می‌گردند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برد گیم میکرو ماکرو شهر جنایت یک نقشه‌ی بسیار بزرگ دارد؛ طوری که احتمالا با یکی از بزرگترین نقشه‌های تاریخ بازی‌های تخته‌ای طرف هستیم. این نقشه در واقع نقاشی پرجزییات و دقیقی از یک شهر و اتفاقات داخل آن است. بازی‌کننده‌ها تلاش می‌کنند تا در این نقشه‌ی بزرگ و شلوغ آیتم‌های مختلفی را پیدا و روند حرکتی آن‌ها را دنبال کنند. البته که این کار به هیچ وجه ساده نیست.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با بردگیم میکرو ماکرو شهر جنایت حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. وحید

    دستتون درد نکنه ولی به جای اینکه بازی رو توضیح بده، هی میگه خیلی باحاله خیلی کیوته اصن بازی رو بذاری رو میز خیلی خفنه همه دوست دارن 😐😐

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما