بررسی فشارسنج دیجیتال میکرولایف؛ کیفیت مناسب و دقت بالا

اگر جز دسته افرادی هستید که با فشارخون نامنظم دست و پنجه نرم می‌کنید، داشتن یک دستگاه فشارسنج در خانه مطمئنا برایتان کارآمد و ضروری خواهد بود. در این ویدیو قصد داریم فشارسنج دیجیتال میکرولایف مدل BP B1 Classic را به شما معرفی کنیم. این دستگاه تحلیل و اندازه‌گیری فشار را به صورت بازویی انجام می‌دهد. کاف پارچه‌ای این دستگاه برای دور بازوی ۲۲ تا ۴۲ سانتی‌متری قابل استفاده است.

فشارسنج دیجیتال میکرولایف مدل BP B1 Classic

داخل جعبه‌ی این محصول خود دستگاه فشارسنج، کاف بازویی، ۴ عدد باتری نیم‌قلم و دفترچه‌های راهنمای فارسی قرار دارند. برای استفاده، بعد از نصب کردن باتری‌ها، با فشردن دکمه‌ی M می‌توانید طبق دستورالعمل دفترچه تاریخ و ساعت دستگاه را تنظیم کنید.

برای اندازه‌گیری فشار، ۵ دقیقه قبل از انجام کار به آرامی روی یک صندلی بنشینید و کف پاهایتان را روی زمین قرار دهید. سپس کاف فشارسنج را ۲ سانتی‌متر بالاتر از آرنج طوری ببندید که خیلی محکم نباشد و حتما چک کنید که نشان سرخرگ کاف روی سرخرگ شما قرار بگیرد. بعد دستتان را روی میز به شکلی قرار دهید که کاف فشارسنج تقریبا هم ارتفاع با قلبتان باشد. سپس دکمه‌ی پاور را فشار دهید. بعد از فرآیند باز شدن کاف، عدد فشار خون و ضربان قلب بر روی نمایشگر نشان داده می‌شود.

برای بررسی بهتر فشارسنج دیجیتال میکرولایف مدل BP B1 Classic، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما