بررسی میکروفون جی‌تی‌آر HC-650؛ یک هدمیک باکیفیت و خوش‌قیمت

بسیاری از کاربرانی که دنبال خرید میکروفون هدمیک باکیفیت هستند، فکر می‌کنند این نوع هدفون‌ها قیمت بسیار بالایی دارند. در این ویدیو میکروفون جی‌تی‌آر HC-650 را بررسی می‌کنیم که مدل هدمیک محسوب می‌شود و با قیمت مناسبی به فروش می‌رسد. بنابراین باید ببینیم آیا این میکروفون گزینه‌ای مناسب برای خرید به حساب می‌آید یا نه.

میکروفن هدمیک جی.تی.آر مدل HC-650

در کاغذ مربوط به توضیحات، ویژگی‌های فنی این محصول درج شده و مثلا بر اساس اطلاعات قرار گرفته در این کاغذ، طول کابل این میکروفون بیش از ۶ متر است. در کنار خود میکروفون، اقلام مختلفی در اختیار شما قرار می‌گیرند. به عنوان مثال می‌توانیم تبدیل فیش ۳.۵ میلی‌متری به فیش ۶.۳ میلی‌متری، یک باتری، یک اسفنج و گیره‌ی همرنگ میکروفون اشاره کنیم.

فیش اتصال این میکروفون از نوع ۳.۵ میلی‌متری TS است و این در حالی است که در عکس‌های این محصول در سایت دیجی‌کالا، فیش موردنظر از نوع TRRS محسوب می‌شود. بخشی از میکروفون که روی گوش قرار می‌گیرد واقعا ظریف است اما خود میکروفون ظرافت بیشتری دارد. روی هم رفته کیفیت میکروفون جی‌تی‌آر HC-650 بالاتر از حد انتظار است و البته نسبت به حروف پرتابی کمی حساس است که می‌توانیم این ایراد را نادیده بگیریم.

با توجه به اینکه فیش اتصال این میکروفون از نوع TS است، صدا را فقط بر روی یک کانال دریافت می‌کنید و در نتیجه اگر برای فیلمبرداری از این میکروفون استفاده می‌کنید، در محله تدوین باید صدا را به کانال دوم صدا هم منتقل کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما