بررسی ماوس مایکروسافت Bluetooth Wireless؛ بسیار کوچک و خوش‌ساخت

ماوس مایکروسافت Bluetooth Wireless یکی از ماوس‌های بسیار کوچک و جذاب ساخت شرکت مایکروسافت است که خیلی راحت می‌توانید آن را حمل کنید و حتی در جیب خود قرار دهید. اما آیا این ماوس بی‌سیم ارزش خرید بالایی دارد؟ در این ویدیو به این محصول می‌پردازیم.

ماوس بی سیم مایکروسافت مدل Bluetooth Wireless

این ماوس که ابعاد بسیار کوچکی دارد، طبیعتا نمی‌تواند ارگونومی در حد ماوس‌های بزرگ و ماوس‌های گیمینگ ارائه دهد. ولی با وجود همین ابعاد کوچک، دست را اذیت نمی‌کند و برای دست‌های کوچک تا متوسط گزینه‌ی خوبی است. در بخش جلویی از پلاستیک براق استفاده شده و در بخش پشتی شاهد قرارگیری پلاستیک مات هستیم.

ماوس مایکروسافت Bluetooth Wireless در رنگ‌های متنوع و جذابی راهی بازار شده و اگر به رنگ‌های فانتزی علاقه دارید، احتمالا این ماوس می‌تواند توجه شما را جلب کند. در بدنه‌ ماوس به غیر از کلیدهای اصلی، شاهد کلید اضافه‌ای نیستیم. حساسیت ماوس به ۱۰۰۰ DPI می‌رسد که عدد پایینی به حساب می‌آید. تامین انرژی از طرف یک باتری قلمی انجام می‌شود که بر اساس ادعای مایکروسافت، باتری موردنظر می‌تواند تا یک سال دوام بیاورد.

در نهایت برای جمع‌بندی باید بگوییم که در این محدوده‌ی قیمتی، ماوس مایکروسافت Bluetooth Wireless ارزش خرید پایینی دارد و بهتر است در همین محدوده‌ی قیمتی از بین دیگر گزینه‌ها دست به انتخاب بزنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما