بررسی بخاری برقی مایدیا مدل CH-F215J؛ طراحی شیک و کم‌صدا

۹ آذر ۱۴۰۱ | ۱۶:۰۰ ۸ آذر ۱۴۰۱

بخاری یا هیتر برقی یک وسیله‌ی کاربردی برای فصل زمستان است. مزیت اصلی هیترهای برقی ابعاد و طراحی جمع‌وجور آن‌هاست که به شما این امکان را می‌دهد تا در مکان‌های کوچک هم از آن استفاده کنید. در این ویدیو قصد داریم بخاری برقی مایدیا مدل CH-F215J را به شما معرفی کنیم؛ در ادامه با بررسی این محصول با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ارتفاع این هیتر برقی ۲۳، عرض آن ۳۴ و عمق آن ۱۰ سانتی‌متر است. قدرت این دستگاه ۱۲۰۰ وات بوده و با توجه به نظرات کاربران، این هیتر برقی صدای بسیار پایینی دارد. به کمک پنل دستگاه می‌توانید به تنهایی آن را فقط روی حالت فن فعال کنید یا از نصف قدرت دستگاه که حالت ۶۰۰ واته است استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید از حالات ۱۲۰۰ یا ۶۰۰ وات همزمان با فن هم استفاده کنید.

در صورتی که در خانه‌ی خود بچه دارید می‌توانید از قابلیت قفل کودک بخاری برقی مایدیا استفاده کنید و با این کار دکمه‌های دستگاه از کار خواهند افتاد. پشت این هیتر یک دستگیره برای جابه‌جایی راحت‌تر آن تعبیه شده است. در دو طرف دستگاه ورودی هوا وجود دارد و از قسمت جلویی دستگاه هم گرما خارج می‌شود.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر بخاری برقی مایدیا مدل CH-F215J، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما