بررسی بخار شوی میگل GST 120؛ مجهز با ابعاد و قدرت مناسب

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

تمیز کردن سطوح و اشیای مختلف با استفاده از بخار، می‌تواند سرعت و کیفیت نظافت را افزایش دهد و تمیز کردن نقاطی که دسترسی به آن‌ها مشکل است را ممکن می‌سازد. در این ویدیو بخار شوی میگل GST 120 را بررسی کردیم که یک بخار شوی مجهز و با کیفیت قابل قبول است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بخار شوی میگل GST 120 شامل قطعاتی مانند سری پارویی، لوله‌های گسترش، سری پنجره، سری اتوکشی، قیف، پیمانه، حوله‌ی سری سطوح، برس پلاستیکی، حوله‌ی سری اتوکشی، سر درز و شفاک‌ها، ساک نگه‌داری لوازم جانبی و لوله‌ی خم است.

حجم مخزن این بخار شوی ۷۵۰ میلی‌لیتر است که جنس آن از استیل ضدزنگ و جنس بدنه از پلاستیک است. ابعاد کوچک این محصول کاربر را موقع استفاده محدود نمی‌کند و دسترسی او را به نقاط و سطوح مختلف راحت می‌کند. از این دستگاه می‌توان برای باز کردن چروک ملحفه‌های بزرگ، پرده‌ها و لباس‌ها هم استفاده کرد. سری‌های متفاوت آن مثل سری پنجره یا سری درز و شکاف که از آن می‌توان حتی برای تمیز کردن اجاق گاز استفاده کرد، خیلی کاربردی هستند.

توان این بخار شوی ۱۲۵۰ وات و میزان قدرت بخار آن ۳ بار است. کابل برق این دستگاه ۳ متر طول دارد. ۷ دقیقه زمان لازم است که دستگاه آماده به کار شود که توسط چراغ نشان‌گر دستگاه به کاربر نشان داده می‌شود. این دستگاه مجهز به قفل کودک است. سطوحی که می‌توان با بخار شوی تمیز کرد شامل سطوح کف و دیوارها، سرامیک، گرانیت، سطوح چوبی که ضد آب باشند، سطوح پلاستیکی، برخی از فرش‌ها نخی و پشمی، پنجره، کاغذ دیواری‌های قابل شست‌وشو و مبلمان هستند. نکته‌ی مهم در مورد این دستگاه این است که زمان کار آن حدود ۲۵ دقیقه است و بعد از آن باید حدود ۳۰ دقیقه صبر کرد تا دستگاه خنک شود تا بتوان مخزن آن را دوباره پر کرد و مجددا بتوان از آن استفاده کرد.

برای بررسی بهتر بخار شوی میگل GST 120، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه