بررسی چای ساز میگل مدل GTS 112-03؛ دم‌آوری چای در کتری و قوری چینی

۳۰ فروردین ۱۴۰۱

چای ساز برای کسانی که در طول روز چای زیادی می‌خورند و دوست دارند همیشه و در سریع‌ترین زمان یک فنجان چای گرم و لذیذ بنوشند، یک وسیله‌ی پرکاربرد است. قبلا در این سری ویدیوها چای ساز‌های مختلفی از برندهای متفاوت جعبه‌گشایی کرده بودیم؛ اما چای‌ سازی که در این ویدیو به سراغ آن رفتیم، تفاوت بزرگی با نمونه‌های قبلی دارد. در این ویدیو چای ساز میگل مدل GTS 112-03 را جعبه‌گشایی و بررسی می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

چای ساز میگل مدل GTS 112-03 در ده رنگ و طرح مختلف تولید شده است. جنس قوری و کتری این چای‌ ساز، بر خلاف اغلب چای سازها از چینی است و دم‌آوری بهتر در کنار سریع جوش آمدن آب از ویژگی‌های مهم آن هستند. این قوری و کتری ساخت شرکت شناخته شده و باکیفیت چینی زرین هستند.

پایه‌ی این چای ساز یک پنل دیجیتالی دارد که کنترل درجه‌ و حالت دم‌آوری را برعهده‌ی کاربر می‌گذارد. زیر این پایه هم سیم‌جمع‌کن تعبیه شده است و طول سیم کمتر از یک متر است. ظرفیت کتری ۱/۷ لیتر و ظرفیت قوری ۰.۸ لیتر است. جنس فیلتر قوری از استیل ضدزنگ است. توان این چای ساز ۱۲۰۰ وات و توان گرم‌نگه‌دار آن حدود ۱۹۰ وات است.

کتری روی پایه گردش ۳۶۰ دارد. این چای ساز مجهز به ترموستات ایمنی است و جریان برق را زمانی که داخل کتری آب نیست، قطع می‌کند. دمای دستگاه در حالت کتری روی بالاترین قدرت یعنی ۱۰۰ درجه عمل می‌کند. این دستگاه در حالت چای، روی دمای ۸۵ درجه و در حالت دمنوش روی دمای ۹۰ درجه تنظیم می‌شود.

برای بررسی بهتر چای ساز میگل مدل GTS 112-03، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه