بررسی پایه لوازم آشپزخانه Mijia؛ وسیله‌ای برای استریل ابزارهای آشپزخانه

۲۲ تیر ۱۴۰۱

استریل کردن و تمیز کردن لوازم آشپزخانه، یکی از کارهایی محسوب می‌شود که از نظر هرکسی واجب و ضروری است. با استریل کردن لوازم کار در آشپزخانه می‌توانید خیال راحتی از بابت بهداشتی بودن غذا داشته باشید و همچنین نگران آلودگی‌ها هم نباشید. در این ویدیو قصد داریم پایه لوازم آشپزخانه از برند Mijia را بررسی کنیم که یک دستگاه جدید است و می‌تواند تبدیل به یکی از ضروری‌ترین لوازم آشپزخانه‌ی شما شود.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این کالا بسیار جدید است و گجت‌های کمی در این حوزه پیدا می‌شوند؛ اما وجود آن‌ها از آن‌جایی که با سلامتی ما در ارتباط‌اند، بسیار مهم است.

این دستگاه یک مجموعه‌ی هوشمند استریل کننده است که دو تخته‌ی برش هم به همراه خود دارد. تمامی لوازمی که داخل این دستگاه قرار بگیرند، توسط اشعه‌ی UV کاملا ضدعفونی می‌شوند؛ مانند انواع چاقو، تخته‌ی برش یا چاپستیک. در قسمتی که برای قرار دادن چاپستیک در نظر گرفته شده شما می‌توانید قاشق و چنگال هم قرار دهید. قدرت این دستگاه ۱۳۰ وات بوده و برای ضدعفونی کردن علاوه بر اشعه‌ی UV، از دمای ۷۰ درجه هم استفاده می‌کند.

معمولا تخته‌های برش به دلیل جنس پلاستیکی و چوبی که دارند، زمانی که گوشت و مرغ یا مواد غذایی متفاوت روی آن‌ها خرد می‌شود، کاملا ضدعفونی نمی‌شوند. این دستگاه در ۱۵ دقیقه می‌تواند لوازم مصرفی شما را کاملا ضدعفونی و خشک کند.

برای بررسی دقیق‌تر پایه لوازم آشپزخانه از برند Mijia، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه