بررسی کف‌ساز شیر مدل Milk Frother؛ طراحی دستی و ساده

۱۳ آذر ۱۴۰۱

اگر از طرفداران و علاقه‌مندان به قهوه باشید،‌ با کاربرد کف‌ساز شیر مطمئنا آشنا هستید. برای بعضی از مدل‌های قهوه مثل لاته یا کاپوچینو که ترکیبی از قهوه و شیر هستند، لازم است تا ابتدا شیر را فوم‌گیری کنید و بعد به قهوه اضافه کنید. در این ویدیو قصد داریم کف‌ساز شیر مدل Milk Frother را به شما معرفی کنیم که می‌تواند انتخاب خوب و کار راه‌اندازی باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این کف‌ساط شیر کیفیت نسبتا بالایی دارد. هزینه کردن برای دستگاه‌های کف‌ساز شیر بزرگ کمی سنگین است و با توجه به اینکه ممکن است همیشه آن را استفاده نکنید. همچنین شست‌وشوی آن هم بعد از استفاده یک مسئله‌ی جداگانه است. کف‌ساز شیر مدل Milk Frother را می‌توانید به راحتی داخل لیوان یا ماگ مورد نظرتان نگه دارید و نتیجه‌ای مشابه با دستگاه‌های کف‌ساز شیر بزرگ را مشاهده کنید. همچنین شست‌وشوی این محصول هم بسیار راحت است.

برای تهیه‌ی فوم شیر با این سبک دستگاه، ابتدا شیر را کمی گرم کنید. بهتر است تا از شیر بدون چربی یا کم‌چرب استفاده کنید، زیرا حباب‌های هوا بهتر به داخل این نوع شیرها نفوذ می‌کنند. شیر را داخل یک لیوان بریزید و کف‌ساز را داخل آن غوطه‌ور کنید و به صورت دورانی آن را بچرخانید تا شیر حالت فومی شکل به خود بگیرد.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر کف‌ساز شیر مدل Milk Frother، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه