بررسی بردگیم ماین‌کرفت؛ ساخت و ساز رومیزی

۱۱ بهمن ۱۴۰۱ | ۲۲:۰۰ ۲۸ دی ۱۴۰۱

ماین‌کرفت، به عنوان بزرگترین بازی دنیا، یک بردگیم هم دارد. بازی تخته‌ای «ماین‌کرفت: زیست‌بوم‌ها و سازه‌ها» (Minecraft: Builders and Biomes) مثل نسخه‌ی اصلی بازی، از بازی‌کننده‌ها می‌خواهد تا منابع جمع کنند و با منابعی که در اختیار دارند، برای خود سازه بسازند. آرین در بررسی امروز خود و بنا به درخواست‌های مختلف، بازی تخته‌آی ماین‌کرفت را بررسی می‌کند.

بازی فکری مدل ماینکرفت سازندگان و زیستگاه ها

تلاش شده است تا بازی تخته‌ای ماین‌کرفت روندی شبیه به نسخه‌ی اصلی داشته باشد و در همین راستا، بازی‌کننده‌ها باید منابع جمع کنند، مثل چوب و سنگ و چیزهایی از این قبیل، سپس تصمیم بگیرند که چه چیزهایی را و در کجا می‌خواهند بسازند. یادگیری بازی بسیار ساده است و روند آن هم مناسب افراد مختلف از هر سن و سالی است؛ در نتیجه می‌توان به راحتی با خانواده بازی را تجربه کرد.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بردگیم ماین‌کرفت (Minecraft: Builders and Biomes) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه