هرآنچه که قبل از خرید مینی فرز باید بدانید

۲۸ آبان ۱۴۰۱

سنگ‌های برش و سایش از جمله ابزارآلات برش هستند و مینی فرزها یکی از پرکاربردترین وسایل در این دسته‌بندی محسوب می‌شوند. مینی فرزها تفاوت زیادی با فرز ندارند و اصلی‌ترین تفاوت بین آن‌ها در اندازه، قدرت و کاربرد آن‌هاست. در این ویدیو قصد داریم تمام نکات مهمی که برای خرید مینی فرز باید در نظر بگیرید را به شما بگوییم؛ پس با ما همراه باشید.

مشاهده انواع مینی فرز در دیجی‌کالا

به طور کلی مینی فرز به دسته‌ای از فرزها گفته می‌شود که توانی بین ۶۵۰ تا ۱۱۰۰ وات دارند. ویژگی‌ها و خصوصیات بسیار زیادی برای توصیف این دستگاه وجود دارد،‌ اما دقت به توان یکی از بهترین شاخص‌ها برای انتخاب است.

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که آیا هر چه‌قدر توان خروجی بیشتر باشد بهتر است؟ باید در نظر داشته باشید که تصمیم‌گیری در این مورد به نیازهای شما بستگی دارد؛ توان بیشتر نمی‌تواند یک شاخصه‌ی منفی باشد، اما اگر محدودیت بودجه دارید باید سطح مورد نیازتان را تعیین کنید.

مینی فرزها به ۲ دسته‌ تقسیم می‌شوند؛ نیمه‌صنعتی یا خانگی که بین ۶۵۰ تا ۸۰۰ وات توان خروجی دارند و مینی فرزهای صنعتی که بیش از ۸۰۰ تا ۱۱۰۰ وات توان خروجی دارند. اگر می‌خواهید مینی فرز را صرفا برای برش خریداری کنید، بهتر است به سراغ مینی فرزهای دیمردار نروید.

برای آشنایی بیشتر با نکات مهم و قابل توجه برای خرید مینی فرز، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه