بررسی هدفون شیائومی NECKBAND EARPHON؛ فاقد ویژگی خاص

برخی کاربران-به‌خصوص ورزشکاران-علاقه‌‌ی زیادی به استفاده از هدفون‌های دور گردنی دارند. شیائومی هم از جمله شرکت‌هایی است که به کمتر گجتی نه می‌گوید و چندین مدل از هدفون‌های دور گردنی را راهی بازار کرده است. در این ویدیو هدفون بلوتوثی شیائومی NECKBAND EARPHON را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

هندزفری بلوتوثی شیائومی مدل MOB NECKBAND EARPHON 2022 NEW SPORT BLUETOOTH

بخشی از هدفون که روی گردن قرار می‌گیرد، کیفیت ساخت خیلی خوبی دارد و فقط یک کابل معمولی نیست و روی آن لایه‌ی سیلیکونی قرار گرفته و حس خوبی را به کاربر منتقل می‌کند. در بخشی که جلوی گردن قرار می‌گیرد با چند دکمه روبرو می‌شوید که برای کارهایی مانند کم و زیاد کردن صدا و روشن و خاموش کردن هدفون می‌توانید از این دکمه‌ها بهره ببرید.

خود هدفون‌ها خیلی محکم در گوش‌ها قرار نمی‌گیرند که این یک ضعف بزرگ برای ورزشکاران محسوب می‌شود. در مورد کیفیت صدا باید بگوییم که هدفون بلوتوثی شیائومی NECKBAND EARPHON بیس قدرتمندی در اختیار شما قرار می‌دهد. اما از سوی دیگر، صدای دریافتی شفاف نیست و بنابراین نمی‌توانید فرکانس‌های مختلف صدا را به‌خوبی بشنوید. بنابراین اگر کیفیت صدای هدفون اهمیت زیادی برای شما دارد، این مدل احتمالا نمی‌تواند توجه شما را جلب کند.

در همین محدوده‌های قیمتی می‌توانید هدفون‌های دور گردنی با کیفیت صدای بسیار بهتری خریداری کنید و بنابراین روی هم رفته هدفون بلوتوثی شیائومی NECKBAND EARPHON ارزش خرید بالایی ندارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما