بردگیم هنر مدرن؛ رقابت دلالان آثار هنری

بردگیمی که این هفته برای جعبه‌گشایی و بررسی انتخاب کرده‌ایم، بردگیم هنر مدرن (Modern Art) است که یکی از جذاب‌ترین بازی‌های بازی‌ساز معروف دکتر رنر کنیزیا (Reiner Knizia) محسوب می‌شود.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در این بازی هر کدام از بازیکنان نقش یک موزه‌دار را بازی می‌کنند و باید آثار نقاشی هنرمندان مختلف را در مزایده‌ها بخرند و بفروشند. چند نقاشی از چندین هنرمند معروف ایرانی در بازی وجود دارد. هر بازیکن در نوبت خود یک اثر هنری را به مزایده می‌گذارد و برنده‌ی مزایده با پرداخت هزینه، نقاشی را صاحب می‌شود. با به مزایده رفتن پنجمین کارت از آثار هر کدام از هنرمندان، به دور آخر بازی رسیده‌اید.

بازی چهار راند دارد؛ در پایان هر راند به هر کدام از هنرمندانی که تعداد بیشتری از آثار آن‌ها در کلکسیون بازیکنان باشد، ۳۰ امتیاز دریافت می‌کند و به باقی هنرمندان به ترتیب ۲۰ یا ۱۰ امتیاز تعلق می‌گیرد. سپس امتیاز شماری می‌شود و بازیکنان کارت‌های در دست خود را می‌سوزانند. این روند ۴ بار تکرار می‌شود و هر بار ارزش نقاشی‌های هنرمندان برگزیده، بیشتر می‌شود.

سرزمین ذهن زیبا با خریدن امتیاز این بازی، آن را بازسازی و آثار برجسته‌ی هنرمندان ایرانی را در آن جایگزین کرده است که حال و هوای جذاب و آشناتری به بازی بخشیده. برای آشنایی بیشتر با بردگیم هنر مدرن شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Karow

    سلام نمی‌دونم چرا وقتی مشاهده در دیجی کالا میزنی میگه یافت نشد

    1. علی

      چون حذف کرده دیجی کالا باید از جای دیگه بخری

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما