بررسی بردگیم هیولای توپی؛ یک بازی مهارتی برای بچه‌ها

بازی امروزی که آرین سراغ آن رفته، بیشتر به درد بچه‌ها می‌خورد تا کسانی که دنبال بازی‌های حرفه‌ای و پیچیده‌تر هستند. بازی‌کننده‌ها باید در گرفتن هر چه سریعتر کارت‌های مختلف که مشخص می‌شوند، مهارت داشته باشند و چیز دیگری برای یاد گرفتن در بازی «هیولای توپی» وجود ندارد. ویدیوی امروز آرین به‌خوبی بازی و نحوه‌ی کارکرد آن را نشان می‌دهد.

بازی فکری هیولای توپی مدل TY1

بازی به این شکل انجام می‌شود که کارت‌های مختلف روی زمین ریخته می‌شوند و این کارها نمایانگر توپ‌های مختلف هستند. بازی یک گوی دارد که توپ‌ها در آن قرار گرفته‌اند و در هر نوبت، توپ‌ها را می‌چرخانید تا شکلی درست شود. این شکل در کارتی یافت می‌شود و بازی‌کننده‌ها باید سریع آن کارت را برای خود بکشند. کسی که زودتر پنج کارت جمع کند برنده‌ی بازی است.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم هیولای توپی ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما