سرویس پخت و پز ۱۲ پارچه موسیو مدل Rebecca؛ تلفیقی از انرژی و رنگ

۸ تیر ۱۴۰۰

اگر به دنبال یک سرویس قابلمه و تابه‌ی جدید هستید، قبل از رفتن به سراغ سرویس‌های معمولی و تکراری موجود در بازار، نگاهی به سرویس پخت و پز ۱۲ پارچه موسیو مدل Rebecca بیاندازید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این سرویس پخت و پز یک مجموعه‌ی کاربردی با طراحی بسیار زیبا و متفاوت است. هر کدام از ظروف به یک رنگ هستند و از پالت رنگ‌های پاستلی جذاب برای آن‌ها استفاده شده است. کوچک‌ترین عضو این ست یک قابلمه صورتی رنگ ۱۶ سانتی‌متری با ۱.۵ لیتر گنجایش است. دیگر قابلمه‌های این ست شامل یک قابلمه‌ی بنفش با ۲۰ سانتی‌متر قطر و ۲.۵ لیتر گنجایش، یک قابلمه‌ی آبیی با ۲۴ سانتی‌متر قطر و ۴.۵ لیتر گنجایش و یک قابلمه‌ی زرد با ۲۸ سانتی‌متر قطر و ۷ لیتر گنجایش می‌شود. همچنین ۲ تابه هم در این ست وجود دارد که تابه‌ی صورتی ۲۴ سانتی‌متری و تابه‌ی زرد ۲۸ سانتی‌متری و مجهز به ۲ دستگیره است.

درب همه‌ی ظرف‌ها پیرکس است و دستگیره‌ی درب هرکدام از همین پالت رنگی برخوردار هستند. بدنه‌ی ظروف از جنس چدن و آلومینیم ساخته شده و دستگیره‌ها سیلیکونی هستند. روکش داخلی ظروف با استفاده از تکنولوژی گربلون C3+ و تحت لیسانس WEILBURGER آلمان ساخته شده است که ترکیبی از گرانیت و سرامیک است.

جهت آشنایی بیشتر با سرویس پخت و پز ۱۲ پارچه موسیو مدل Rebecca شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه