بررسی اسپیکر و هدفون موتورولا Sphere Plus؛ خاص ولی نه چندان مرغوب

۲۷ فروردین ۱۴۰۱

همه‌ی برندهای تولیدکننده‌ی گجت‌های الکترونیکی ایده‌های خاصی دارند که گاهی این ایده‌ها، به تولید یک محصول مرغوب می‌انجامد و گاهی وقت‌ها هم نتیجه دست کمی از یک فاجعه ندارد. ست اسپیکر و هدفون موتورولا Sphere Plus را می‌توان در دسته‌ی دوم قرار داد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

هدف موتورولا از ساخت این دیوایس، خلق یک گجت ترکیبی از اسپیکر و هدفون بوده که بخش اسپیکر بتواند نقش شارژر را برای هدفون ایفا کند. با این وجود نه توانسته اسپیکر قابل قبولی بسازد، و نه هدفونی قابل اتکا را به دست مشتری برساند.

اسپیکر Sphere Plus متأسفانه کیفیت پخش چندان جالبی ندارد. این موضوع را به راحتی می‌توانید از مقایسه آن با اسپیکرهای بسیار کوچکتر برندهای دیگر (مثل JBL) متوجه شوید. نکته منفی دیگر اینکه کیفیت مواد به کار رفته در ساخت این ست اسپیکر و هدفون هم اصلا جالب نیست.

هدفون Sphere Plus ابدا حس این که محصول با کیفیتی را روی گوشتان گذاشته‌اید را به شما منتقل نمی‌کند، ضمن این که پوشش روی گوشی‌ها هم به راحتی تکه تکه می‌شود که نشان از به کارگیری پلاستیک نامرغوب دارد. با وجود همه این مشکلات و نقاط ضعف، ست اسپیکر و هدفون موتورولا Sphere Plus نزدیک به ۴ میلیون تومان قیمت دارد.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بهتر با این محصول، ویدیوی بررسی و جعبه‌گشایی ما را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه