بررسی بیل و کلنگ کوهنوردی مدل چندکاره؛ کم‌جا، کاربردی و بادوام

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

در سفرهای طبیعت‌گردی و کوهنوردی همیشه مخاطراتی وجود دارند که ممکن است اتفاق بیفتند. داشتن لوازم و تجهیزات کامل و ضروری می‌تواند شما را تا حد زیادی برای رویارویی با این خطرات آماده کند. بیل و کلنگ کوهنوردی از لوازم مورد نیاز برای چنین تجربه‌هایی هستند که بهتر است همراه داشته باشید. در این ویدیو بیل و کلنگ کوهنوردی مدل چندکاره را بررسی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بیل و کلنگ کوهنوردی مدل چندکاره داخل یک کیف برزنتی یک وجبی است که حمل آن را راحت‌تر کرده است. روی کیف قسمتی برای آویزان کردن کیف از کمر وجود دارد. با باز کردن کیف، بیلچه و کلنگ را می‌بینید که به صورت تا شده و دو تکه قرار گرفته‌اند. برای سرهم کردن این محصول فقط کافی است که دسته‌ی بیلچه را به صورت پیچی به آن ببندید.

وزن بیلچه ۳۹۰ گرم است و اندازه‌ی آن در حالت بسته ۳۰ سانتی‌متر و طول دسته ۱۲ سانتی‌متر است. ابعاد کلی این محصول در حالت باز ۴۰ سانتی‌متر است. دسته‌ی بیلچه از قمستی پلاستیکی تشکیل شده است که حین استفاده ب از لغزش یا آسیب به دست جلوگیری می‌کند. جنس بدنه‌ی بیلچه از فلز محکم و بادوام است که به خاطر همین می‌توان در بلندمدت از آن استفاده کرد.

با توجه به لبه‌دار بودن بیلچه می‌شود حجم قابل توجهی از برف یا خاک را جابه‌جا کرد. این بیلچه در یک طرف لبه یک بخش اره‌ای مانند برای بریدن چوب و هرس کردن شاخه‌ی گیاهان و در سمت دیگر یک درباز‌کن دارد.

در وسط بدنه‌ی بیل مهره و پیچی به چشم می‌خورد که وظیفه‌ی آن سفت و شل کردن بخش بیلچه و کلنگ است و در زمان استفاده از هرکدام، برای جلوگیری از تکان خوردن آن‌ها، باید پیچ را به خوبی سفت کرد.

برای بررسی بهتر بیل و کلنگ کوهنوردی مدل چندکاره شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه