بررسی ماوس ونزو V9؛ اقتصادی و ارزش خرید بالا

اگر دنبال یک ماوس گیمینگ اقتصادی و خوش‌ساخت هستید، ماوس ونزو V9 به احتمال زیاد می‌تواند توجه شما را جلب کند. در این ویدیو به بررسی همین محصول می‌پردازیم.

ماوس ونزو مدل V9
۲۵ %
۸۰۰,۰۰۰
۵۹۹,۰۰۰ تومان

این ماوس گیمینگ طبیعتا دارای نورپردازی RGB است و اگر یک ماوس چنین قابلیتی نداشته باشند، به احتمال زیاد از نوع گیمینگ محسوب نمی‌شود. در مورد مواد استفاده شده در بدنه باید اعتراف کنیم که بسیار بهتر از انتظار هستند و زمانی که ماوس را در دست می‌گیرید، حس خیلی خوبی را انتقال می‌دهد. طول کابل ۱۸۰ سانتی‌متر است و با یک لایه برزنتی پوشیده شده است.

محدوده‌ی دقت ماوس بین ۸۰۰ تا ۱۲۸۰۰ قابل تنظیم است و در نتیجه می‌توانید از دقت بسیار بالایی بهره ببرید. همین مشخصه بدون شک ارزش خرید ماوس ونزو V9 را چند برابر کرده است. اگر به شخصی‌سازی حالت RGB علاقه‌ی زیادی دارد، می‌توانید برای این محصول از بین ۱۴ حالت مختلف نورپردازی دست به انتخاب بزنید.

با استفاده از نرم‌افزار ارائه شده، قادر به شخصی‌سازی تمام کلیدها هستید. اسکرول ماوس بسیار نرم است و برای افرادی که ساعات زیادی از اسکرول استفاده می‌کنند، حس خوشایندی را انتقال می‌دهد. همچنین خود کلیدها هم صدای زیادی ایجاد نمی‌کنند. بنابراین در این محدوده‌ی قیمتی، ماوس ونزو V9 بدون شک ارزش خرید بالایی دارد و خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما