بررسی بردگیم مسترجک در نیویورک؛ دزد و پلیس دو نفره

۱۰ آبان ۱۴۰۱

بازی‌های دونفره معمولا بین بردگیم‌ها کم پیدا می‌شوند و بسیاری از گیمرها، به دنبال این سبک بازی‌ها هستند؛ هامون در بررسی این هفته‌ی خود از بازی‌های تخته‌ای، یک بازی دونفره‌ی بسیار عمیق و عالی را معرفی می‌کند. در بازی «مستر جک در نیویورک» (Mr. Jack in New York) یک بازی‌کننده نقش کارآگاه را بازی می‌کند و بازی‌کننده‌ی دیگر، در نقش مستر جک، به فرار مشغول می‌شود.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی به این شکل است که ابتدای کار، آن بازیکنی که قرار است در نقش مستر جک قرار بگیرد، به صورت تصادفی یک کارت نقش انتخاب می‌کند و فقط خودش از نقش خبر دارد. مستر جک هشت نوبت زمان دارد تا از شهر فرار کند و در مقابل هم کارآگاه باید در این مدت او را دستگیر کند. هر نوبت تعدادی کارت رو می‌شود و بازی‌کن‌ها روی تخته‌ی بازی، به حرکت مشغول می‌شوند. کارآگاه باید با بررسی حرکت‌ها و کارت‌های رو شده، حدس بزند که مستر جک کجاست و کدام نقش را دارد.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم مستر جک در نیویورک (Mr. Jack in New York) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه