بررسی بردگیم مستر جک پاکت؛ نسخه‌ی جیبی یک بازی کارآگاهی

بردگیم «مستر جک» یک بازی تخته‌ای کارآگاهی است که طی آن، بازی‌کننده‌ها در نقش مستر جک قاتل و کارآگاهان قرار می‌گیرند و در حالی که مستر جک تلاش برای فرار می‌کند، کارآگاهان باید او را پیدا کنند. نسخه‌ای جیبی از این بردگیم طولانی ساخته شده که روند آن را ساده‌تر می‌کند و هامون مروز به بررسی آن پرداخته است.

بازی فکری بوف گیمز مدل Mr. Jack pocket

بازی مستر جک پاکت به این شکل انجام می‌شود با استفاده از کارت‌هایی، در ابتدا تخته‌ی اصلی بازی را می‌چینند و سپس باید هر نوبت توکن بردارند و رفتارهایی که روی آن‌ها مشخص شده است را اجرا کنند و نوبت به نوبت به مستر جک نزدیک شوند و نهایتا هم او را پیدا کنند. نسخه‌ی جیبی مستر جک ساده‌تر و سریع‌تر از بازی اصلی انجام می‌شود.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی نسخه‌ی جیبی بردگیم مستر جک ببینید تا با آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما