بررسی غذای کودک چند غله چند میوه سرلاک؛ برای کودکان بالای ۱۲ ماه

سرلاک یکی از مکمل‌های غذایی مخصوص نوزادان و کودکان است که به آن‌ها کمک می‌کند مواد مغذی و ویتامین‌های مورد نیاز بدنشان را راحت‌تر تامین کنند. در این ویدیو از سری ویدیوهای تلنت در دسته‌ی مادر و کودک، قصد داریم غذای کودک چند غله چند میوه سرلاک را از برند نستله به شما معرفی و ویژگی‌های آن را بررسی کنیم.

غذای کودک چند غله چند میوه سرلاک - 400 گرم

سرلاک چند غله چند میوه نستله که با شیر همراه شده، برای کودکان بالای ۱۲ ماه فرموله شده و مناسب تغذیه با قاشق است. ریزمغذی‌های ایمنی‌زا، از جمله روی، ویتامین A و ویتامین C که برای تقویت سیستم ایمنی کودک ضروری هستند، همگی در ترکیبات این مکمل به کار رفته‌اند. امگا ۳، ید و ویتامین B1 هم از دیگر ترکیبات به کار رفته درون این سرلاک هستند.

همچنین، میزان پروتئین دریافتی کودک در هر وعده‌ی مصرفی از این مکمل ۷/۵ گرم است. در کنار تمامی ویتامین‌های به کار رفته در این مکمل، لازم است به وجود پروبیوتیک‌ها هم اشاره کنیم که برای تقویت سیستم گوارش کودکانی که از شیر مادر تغذیه می‌کنند، ضروری است. غذای کودک چند غله چند میوه سرلاک حاوی غلاتی مثل گندم، ذرت و برنج است و میوه‌های به کار رفته در آن هم شامل موز، سیب، هویج و پرتقال است.

برای بررسی بهتر غذای کودک چند غله چند میوه سرلاک و آشنایی بیشتر با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. رضا

    باید خجالت کشید غذای نوزاد یک سرلاک ساده گندم و خرما صد و شصت هزار تومان

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما